Види діяльності

Вирощування зернових культур

Компанія обробляє земельний банк площею понад 2800 гектарів, переважно у Київській області. У своїй роботі ми опираємося на принципи чіткого дотримання вітчизняного та міжнародного законодавства, якісного задоволення запитів покупців та забезпечення найвищої якості продукції. По мірі свого розвитку, підприємство планомірно розширює географію і масштаби виробничої діяльності.

Розведення свиней

На базі підприємства діє три сучасні свинокомплекси, розміщені в Київській та Черкаській області. Для ефективності господарювання були опановані сучасні методи організації виробництва, управління кадрами, залучені досвідчені фахівці, які використовують передові технології. Підприємство реалізує товарний молодняк - трьохпородний "м'ясний" гібрид, вагою 10-12кг та 20-25кг, для подальшої відгодівлі.

Складське господарство

В управлінні компанії також знаходяться сучасні елеваторні комплекси, які дозволяють забезпечувати загальний річний обсяг перевалки пізніх зернових та технічних культур об’ємом більше ніж 500 000 тонн. Надаємо послуги з доведення зернових до товарних кондицій.

Допоміжна діяльність у рослинництві

Підприємство повністю забезпечене власною сільськогосподарською технікую та має можливість надавати послуги іншим підприємств.